SHV Posted September 4, 2006 Posted September 4, 2006 Meillä alkaa olla kotihoidon työntekijöiden laukut räjähtämisen partaalla ja olen yrittänyt googlettaa ja etsiä laukkufirmoja, joilta saisin tilattua laukuthttp://www.dokto.fi/verkkokauppa.php?n6=0&product=7&tree=true. Täältä hakutoiminnolla löytyi aiempi keskustelu laukuista, mutta ne koski pelkästään ensihoitoon soveltuvia laukkuja ja ne linkit kävin kyllä varuilta läpi.Tällainen löytyi, mutta tokihan olisi hyvä olla vertailukohteita ja ehkä etsimme hieman erilaista. Laukut on olleet meillä jo ennen minun tuloa ja kukaan ei tunnu tietävän, että mistä ne ilmestyi, eikä niissä ole mitään merkkiä missään. Siksipä kysynkin täältä, että mistä olette laukkuja tilanneet? kotihoidon ihmiset ja muutkin, kuka vaan osaisi neuvoa. Tänään räjähti toiseksi viimeinen ehyt vetoketju neljästä ketjusta, joten asialla alkaa olla "hieman" kiire..tuhannet kiitokset jo etukäteen, jos joltakulta apua tähän onkelmaan sain.
Punainen Koira Posted September 5, 2006 Posted September 5, 2006 Hei!Kotia en ole hoidellut, mutta muuhun käyttöön tilaillut x-cen-tekin kasseja, löytyy osoitteesta http://www.x-cen-tek.de. Näyttääpä siellä olevan jotain ksh:n käyttöönkin mahdollisesti sopivia malleja. Puljulla on oma verkkokauppa, mutta suomessa ainakin Pf-partners tuo näitä maahan. http://www.pfpartners.fi. -Det kostar ingenting att kö-
Lääkärihoitaja Posted September 5, 2006 Posted September 5, 2006 http://www.pedihealth.fi/fi/03_tuotekuvasto/?id=112&by_id=Hae Veripalvelu kaipaa kipeästi hengenpelastajia!
dino Posted September 28, 2006 Posted September 28, 2006 http://www.specialbag.net/suomi/terveydenhoito.htm
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now