Jump to content
MAINOS

Tallmon Palvelukeskus


Guest Keikkalainen

Recommended Posts

Guest Keikkalainen

Kaikki  uudet tiedot olisi kiva tietää. Kokemukset, palkka, työilmapiiri jne.  Ennen kuin laitan hakupaperit menemään.  Ilman muuta asuntopuoli Vöyrin kunnassa. Tampere on oma koulukaupunkini ja ihanat muistot  työskentelystä TAYS:ta on jäänyt.  Asunto järjestyy Tampereella nopeasti. 

Tallmon Palvelukeskus, Rosengården/ Vöyrin kunta.  Kaksikielinen eli Suomi ja Ruotsi. Johtajan tiedot, gmail, puh ovat tiedossa.

Koskikotikeskus, Tampere. Tehostettu palveluasuminen. 

Vaaditaan; Lähihoitajan koulutus, suuntautuminen sairaanhoito ja huolenpito, TunteVa-koulutus ja ihanaa kokemusta tästä alasta eli erikoisomaaninen vaaditaan muutama vuosi.

Heti tuli plus Tampereelle.

Kaipaan palkka jne. Johtajan tiedot, puh., gmail :n ovat tiedossa.

Harkitsen vakavasti pois lähtöä Helsingistä ja viime kesätyöpaikka oli viimeinen naatti. En, halua ikinä työskennellä  tai nähdä koko Vanhusten Hoitopaikkaa. Kiitos, näille työpaikkakiusaajille. Hirveät muistot teistä jäi  ja varsinkin lähiesimiehestä / os.hoitajista.

Oma terveys on tärkeämpi kuin pieni palkka.

 

Link to comment
Share on other sites

MAINOS

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...